-40%
Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker
$20.00 $12.00
Ntim Paub meej:Neutral color gift box for each piece,standard export carton for master carton.
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Specification | wireless, nqa tau, mini |
| Sound Channel | 1 |
| pab | portable audioplayer, xov tooj txawb,computer,MP3,MP4,MP5etc |
| Hom Lub Npe | OEM |
| Dimension | Φ70x70mm |
| Xim | customizable |
| khoom | ABS |
| Thiv hauv | Micro SD/TF,Hand-free,FM xov tooj cua,AUX input |
| USB charge voltage | DC 5 V |
| Audio Input | Bluetooth 3.0+EDR |
| Daim ntawv pov thawj | EC,ROHS |
| Roj Teeb Muaj Peev Xwm | 400mAh |
| Bluetooth Version | V2.1 + EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85±2dB |
| MOQ | 2000pcs |
| Payment terms | T/T , Western Union, Paypal, ESCROW ,Credit Card etc |
| Sea Port | Shenzhen |
| Muaj peev xwm muab khoom | 1800 Piece /Pieces/ Day |
| Lub sij hawm xa tuaj | 2 days for sample,3-25 days for bulk order after payment |
| Cov | carton size:61*33*26.5CM ,50pcs / ctn ,GW:11kg |
| Zoo | Hands free call, Xov tooj cua FM ,TF mini bluetooth speaker |
Yog thawj saib xyuas "Plastic portsble drum music Mini Bluetooth Speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.