-47%
mini wireless bluetooth hais lus
$16.99 $8.99
Sales Points:
1.waterproof bluetooth speaker+Aux+handfree function
2.IPX6 for waterproof level
3.waterproof+ Drop resistance+ dustproof
4.OEM sevice.(brand,xim,package customized)
Muaj nuj nqi :
– This bluetooth speaker is100% and high quality
– This machine is a portable multimedia bluetooth speaker , which is disign exquisitely, convenient to carry
– Supply HIFI sound quality, low power dissipation
– PC, lub laptop, computer, MP3, MP4, mobile phone which have audio output connector to it directly
- hauj lwm
- Cov ntaub ntawv ntxiv
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Bluetooth | V 3.0 |
| Bluetooth transmission distance | 5-25 meters |
| TF card/FM radio | Tsis muaj |
| Line-in | yog |
| built-in Microphone | yog |
| Hand-free | yog |
| Qhov ntev: | φ90*H42mm |
| Qhov hnyav: | 130g |
| Speaker output: | 3W |
| Ntau zaus | 100Hz-20kHz |
| Distortion | ≤ 0.5% |
| Teeb liab-rau-Ntawm | ≥85 ± 2db |
| Bluetooth transmitter modulation | GFS,π/4 DQPSK, 8DPSK |
| Bluetooth transmitter power | 0-4dBm |
| Roj teeb | Built in li-ion battery/600mAh |
| Input connections | 3.5hli |
| Kev them nqi hluav taws xob | DC 5 V |
| Ua haujlwm Voltage | 3.3~ 4.5 V |
| Them sij hawm | ~3h |
| Sijhawm Playback | ~1.5h with LED |
| Khoom siv tsev | ABS |
| Xim | liab,Xiav,Dawb,Dub,etc/Optional |
Cov ntaub ntawv ntxiv
| Qhov hnyav | 0.13 kg |
|---|
Yog thawj saib xyuas "mini wireless bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.