-38%
mini bluetooth speaker
$16.00 $10.00
| Ntim Paub meej: | White box or customized box for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Cov nqe lus them nqi: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Qhov ntev | 82*82*57hli |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini, suab paj nruag, musical, handsfree, stylish appearance |
| Khoom hnyav | 152g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem, |
| khoom npe | OEM portable professional mini music bluetooth speaker |
| Zoo warranty | 12 Lub hli |
| S/N ratio | ≥80dB |
| khoom | ABS |
| Zaus teb | 150Hz-18KHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Roj teeb | 3.7v/400mAh |
| Tso zis zog | 3w(1kHz,THD1%) |
| Tsawg MOQ | Txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "mini bluetooth speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.