-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Tes dawb hais lus xov tooj nrog Mic
5. NFC and TF optional
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
ceev Paub meej
| Hom Lub Npe: | Qauv nab npawb: |
Metal Box
|
hom: |
active
|
|
| siv: |
Khoos phib tawj, Tsev ua yeeb yam, Karaoke Player, Txawb xov tooj, Portable Suab neeg uas ua ntawv, Theem, Outdoor/Sports
|
raws: |
3 (2.1)
|
Tshwj xeeb Feature: |
Mini, Portable, wireless
|
| Qhov Chaw Keeb Kwm: | Teeb liab / suab nrov piv: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Ua si lub sij hawm: |
about 12 teev
|
Bluetooth version: |
V4.0 + CSR
|
Tso zis zog: |
5W
|
| Roj teeb muaj peev xwm: |
2200MAH
|
Zaus heev: |
100Hz to 20KHz
|
Xim: |
Grey, Golden, Dub, Nyiaj
|
| Certification: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Bluetooth version | 4.0 |
| Ntau zaus | 100Hz to 20KHz |
| Tso zis zog | 5W RMS |
| Roj teeb | 2200mAh |
| Ua si lub sij hawm | about 12 teev |
| Chav Loj | 95*95*22hli |
| NW/GW | 350/450g |
Yog thawj saib xyuas "metal box sound speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.




Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.