-38%
LED Bicycle Light with Li-ion Battery
$7.80 $4.80
| Ntim Paub meej: | Packing Details for USB Rechargeable LED Bright Bike Tail Light For Cycling: Plastic Case/Box |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | 5-7 working days for products in stock |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| khoom | yas |
| Mounting Placement | Seat post of bike or Handlebar |
| LED beads | 16 Cree LED |
| Lumen Output | 200Lumens |
| Roj teeb hom | Built-in Li-ion Battery(3.7V, 500mAh) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Body Color | Dawb |
| Dimension | 7.7×2.5×1.4cm |
| Light Color | Dawb, liab |
| Light Mode | High-Medium-Low |
| Product Weight | 31g (Product Weight) |
| Them sij hawm | 2 Teev |
| Run Time | Standard: Mus txog 6 teev 20 mins
Siab: Mus txog 2 teev 45 mins Over drive:Mus txog 1 teev 40 mins 50% Flashing: Mus txog 5 teev 10 mins 100%Flashing: Mus txog 3 teev Strobe: Mus txog 2 teev 50 mins |
| Muaj nuj nqi | Ceeb toom |
| Nta | Waterproof construction design |
| pab | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Qhov |
| WARNING! | Do not charge over 5V |
Yog thawj saib xyuas "LED Bicycle Light with Li-ion Battery”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.










Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.