-38%
bluetooth woofer speaker with led light
$23.70 $14.70
| Ntim Paub meej: | bluetooth computer speaker for Packing: Dawb lub thawv / Customized box:108*106*105hli QTY/CTN:20PCS / ctn Carton Loj:54*24*26cm N.W.:7.6KG / CTN G.W.:8.4KG / CTN 20'GP:21000PCS |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 5000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | dawb, dub, |
| Qhov ntev | L73.6*W73.6*H80mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini,wireless, Tsim tshwj xeeb ,thaum ua haujlwm nrog xiav LED teeb |
| Khoom hnyav | 188g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, MP3/4, Khoos phib tawj, Theem |
| Portable mini hais lus | Multifunctional portable mini hais lus bluetooth nrog fm xov tooj cua |
| Zoo warranty | 12 Lub hli |
| S/N ratio | ≥785dB |
| khoom | ABS ,npog nrog roj hmab roj |
| Zaus teb | 90Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "bluetooth woofer speaker with led light”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.