-50%
Bluetooth outdoor speaker
$16.00 $8.00
| Ntim Paub meej: | Brown Box |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 20 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Xim | liab, Xiav, ntsuab |
| Case material | ABS Plastic+ Silicon Case |
| Lub zog | Rechargeable Li Battery |
| Tso zis zog | 3W (RMS) |
| Speaker unit | 45hli |
| Impedance | 4ohm |
| Signal Noise Ratio(SNR) | ≥80db |
| wireless | Bluetooth 3.0 |
| Audio Input | wireless |
| Roj teeb | 3.7V Li-Polymer Battery 600mAH |
| charger | 5V/1A USB cable |
| Lub sijhawm them nyiaj | 1-2 teev |
| Lub sijhawm ua haujlwm | mus txog 8 teev |
| Working distance | up to 10m |
| Zaus lus teb | 280Hz-16KHz |
| khoom loj | 80(L)*80(W)*40(H)hli |
| Net nyhav | g |
| Functions | |
| TF daim ntawv | Support playing mp3 from TF card |
| Splash resistant | IPX4 |
| Power bank function | Without |
| Hands free calls | Txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "Bluetooth outdoor speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.




Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.