-56%
5V 3.1A car charger
$5.40 $2.40
| Ntim Paub meej: | PE bag + paper segment + carton /customized |
|---|
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Tswv yim: | DC 12-24V |
| tso zis: | 5V1A 5V2A 5V 3A 3.4A |
| Total Power | Max 17W |
| Protection | Over voltage protection Over Current Protection Short circuit protection |
| Daim ntawv pov thawj | EC,FCC,ROHS |
| Outlet Way | single usb ,dual usb |
| khoom | PC |
| Products Size | 64mm*22mm*18mm |
| Color Available | liab ,ntsuab, Xiav,Purple,Daj,Orange,lwm |
| Thiv hauv : | Txawb xov tooj, MP3, MP4,Electronic cigarette,Tablet,Bluetooth headset, Water purifier, LED, Medical machine,CCTV camera, LCD, Set-top box, DVR, Router,Power Bank etc. |
Yog thawj saib xyuas "5V 3.1A car charger”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.