-47%
ʻO ka ʻōlelo leo Bluetooth Bass Hohonu ʻole me ka Mic
$19.00 $10.00
- 'ōpala Details:
- Delivery Detail:
- 15-25lā
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
hiʻona:
1.Hoʻokomo ʻia ʻo Bluetooth Wireless
2.Hana lima ʻole
3.Pāʻani/hoʻomaha
4.Vol.-/Mele mua
5.Vol.+/Ke mele aʻe
6.Kākoʻo i ke kāleka TF
7.IP4 pale wai
8.Wela kuai wahi: ka hiki ke huki
ʻIkepili ʻenehana:
| ʻaoʻao Bluetooth: | V3.0 |
| Bluetooth Hola Pūnaewele: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| mamao RF: | 10M |
| Ka pinepine: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥80dB |
| o na pu ki nona iho: | 400Mah |
| Mana helu ʻia: | 3W |
| ʻŌlelo kikoʻī: | 4 ʻŌ 3 w F 45 mm o |
| Material: | ABS+Metala |
Ia i ka mua, e nānā i "ʻO ka ʻōlelo leo Bluetooth Bass Hohonu ʻole me ka Mic”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.