-38%
Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function
$21.00 $13.00
| 'ōpala Details: | Packing box packed with accessories Micro USB,3.5mm audio cable . 1unit to a box Customized Wireless Bluetooth Speaker Support Selfie, Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function |
|---|
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth mana | Bluetooth 2.1+EDR |
| * Launa Hana | ma mua o 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * Line-in Music Play | ʻAE |
| * Other function | Lekiō FM, TF card music paly, U disk music play |
| * Hana Hana Kūʻokoʻa Lima | ʻAE |
| * o na pu ki | 1700mAh Lethium-ion battery |
| * pāʻani manawa | Around 5 hola |
| * Nā moʻolelo | Kākoʻo iā A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Pane pinepine | 20HZ-20KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻŌ,3W *2 |
| * Material | Metal+ABS |
| * ka waihoʻoluʻu | ulaʻula / Whilte/Blue/Black/Yellow |
| * Weight | 335g. |
| * Mea kōkua | Micro USB,3.5mm audio cable |
| * nā mea ʻē aʻe | Hana maʻalahi me Voice |
Ia i ka mua, e nānā i "Wireless Bluetooth Speaker with Hands Free Function”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.




Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.