-36%
ʻO ka bluetooth mini hipa ʻōlelo V3.0
$19.50 $12.50
| 'ōpala Details: | ʻO ka bluetooth mini hipa ʻōlelo V3.0 30pcs / ctn,ʻo ia hoʻi:49.5×31.5x24cm,Ua haʻi aku ʻo G.w:10.1kgs |
|---|
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Ka makamake nui o: | mini ,lawe |
| IPX4 wai wai | |
| USB rechargeable | |
| nā pūnaewele | |
| Bluetooth mana: | V3+EDR |
| Loaʻa ka loaʻa ʻana o Bluetooth: | >10m |
| Hoʻopau mana: | 2.5W |
| Pane pinepine: | 50HZ-20KHZ |
| ʻO ka ʻike: | >60DB |
| Hoʻopiʻi: | <0.5% |
| Lako ikehu: | 5V/1000mHA pākaukau i kūkulu ʻia |
| Ka manawa hoʻouka: | 4-5hola |
| Ka manawa hoʻokani pila: | 6-8hola |
| Unit nui: | 8.9X8.8X8CM |
| Last: | audio+usb+manual |
| 'ōpala: | 30pcs/ctn Ke ano:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
Ia i ka mua, e nānā i "ʻO ka bluetooth mini hipa ʻōlelo V3.0”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.