-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| 'ōpala Details: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Pieces / Carton White pahu nui: 65*52*80mm o Carton nui: 420*220*280mm o Kaumaha nui: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | Dia 50*48*50mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini,wired |
| Product ke kaupaona | 85g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥70dB |
| Material | Silicone |
| Pane pinepine | 150Hz-18KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.