-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
hiʻona:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Kelepona leo lima lima me ka Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. palapala hoʻomaikaʻi:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Home o ka hale kiʻiʻoniʻoni, Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me, lumipaku,pūnāwai ʻauʻau,kahakai kai,waho-haʻuki
7.Laina aux x 1
8.laina mana USB x 1
9.Manual x 1
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
hoakaka:
| Palekana Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Laulā Bluetooth | 10m |
| Unite haʻiʻōlelo | 40mm o * 1 |
| auaiaea Power | 5W |
| Ka hoʻopalekana | 4ʻŌ |
| Ka pinepine | 100Hz a 20kHz |
| Neaiae / halulu hiʻohiʻona | >75DB |
| THD | <0.5% |
| o na pu ki | 40000Mah Re-hookaumaha lakou likiuma |
| Ana | 165*80*25mm o |
| Weight | 450/600g. |
| kalakala | Polū/ʻōmaʻomaʻo/ʻulaʻula/ʻeleʻele/keʻokeʻo |
| Kau Hana | 20-40 hola |
Ia i ka mua, e nānā i "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.