-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| 'ōpala Details: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, palapala hoʻohana High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth mana | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Conwise |
| * Launa Hana | 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * Pāʻani Mele-i loko | ʻAE |
| * TF card Music Play | ʻAE |
| * o na pu ki | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * pāʻani manawa | 4-5 hola |
| * Nā moʻolelo | Kākoʻo iā A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Pane pinepine | 150-18KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻŌ, 3W*2, 40mmm He |
| * Material | ABS+Metala |
| * ka waihoʻoluʻu | Kālā kala, ulaʻula, Gold |
| * Weight | 246g. |
| * Ana: | 175*24*66mm o |
| * Mea kōkua | DC charging line, audio in line, manual |
| * ʻO nā mea ʻē aʻe | Hana maʻalahi me nā ʻōlelo hoʻohihi leo |
Ia i ka mua, e nānā i "TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.




Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.