-34%
TF kāleka & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| 'ōpala Details: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, palapala hoʻohana Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, TF kāleka & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- hō'ikeʻano
- Additional 'ike
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth mana | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * Launa Hana | 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * Line-in Music Play | ʻAE |
| * TF card Music Play | ʻAE |
| * o na pu ki | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * pāʻani manawa | 5 hola |
| * Nā moʻolelo | Kākoʻo iā A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Pane pinepine | 150-18KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻŌ, 3W*2, 40mmm He |
| * Material | ABS |
| * ka waihoʻoluʻu | Hoʻopilikino ʻia |
| * Weight | 216g. |
| * Ana: | 155*63*27mm o |
| * Mea kōkua | DC charging line, audio in line, manual |
| * ʻO nā mea ʻē aʻe | Hana maʻalahi me nā ʻōlelo hoʻohihi leo |
Additional 'ike
| Weight | 0.216 kg |
|---|
Ia i ka mua, e nānā i "TF kāleka & Line Portable bluetooth speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.




Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.