-29%
Power Bank Bluetooth Speaker
$28.00 $20.00
| 'ōpala Details: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, palapala hoʻohana Power Bank Bluetooth Speaker, Multi-function Bluetooth Music Speaker with 5200mah Battery |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 3 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Power Bank bluetooth speaker Specification | |
| * Bluetooth mana | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Appotech |
| * Launa Hana | 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * Hands-free calls | ʻAE |
| * Mobile power function | ʻAE |
| * o na pu ki | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * pāʻani manawa | 16 hola |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Pane pinepine | 150-18KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻŌ, 3W*2, 40mmm He |
| * Material | ABS |
| * ka waihoʻoluʻu | Khaki/Black/Army |
| * Weight | 560g. |
| * Ana: | 182*70*70mm o |
| * Mea kōkua | Pit box, Power cable, hoakaka,Line cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
Ia i ka mua, e nānā i "Power Bank Bluetooth Speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.