-33%
leo leo bluetooth lawe lima
$18.00 $12.00
- 'ōpala Details:
- Pahu keʻokeʻo, pahu kala, gify box, blister packing etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Delivery Detail:
- About 15 working days after sample confirmation
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | 102*54*48mm o |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| Product ke kaupaona | 190g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥70dB |
| Material | ABS Alloy |
| Pane pinepine | 90Hz-20KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "leo leo bluetooth lawe lima”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.