-36%
mele ʻōlelo Bluetooth mini
$16.90 $10.90
| 'ōpala Details: | kaʻa bluetooth leo 50pcs / ctn White pahu nui:7*7*6knm Nui CTN:46*32*18knm Ua ʻōlelo ʻo G.W:11KG NO ka leo leo bluetooth mele |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| Kūkākūkā uku: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Ana | Dia60*H50mm |
| Weight | 110g/mea haʻiʻōlelo, 135g/pack |
| Nui Kiwi | 25mm o |
| ka waihoʻoluʻu | ʻōmaʻomaʻo,Keʻokeʻo,Polū,ʻeleʻele,ulaʻula,hoʻopilikino |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima,Mea pāʻani karaoke Computer, ke kahua me, |
| Hoʻopiʻi | 5.00% |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 12 mahina |
| Ka pinepine | 280HZ– 16KHZ |
| Material | ABS |
| ia auoiaea | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Voltage Hookomo | ʻO DC5V ka hoʻokomo ʻana i ka leo uila Bluetooth |
| Kanal | 3(2.1) |
| Ua komo pū ka pūʻolo | 1Luna Hoomalu, 1 Uea USB,1Uea Leo, |
| MOQ haʻahaʻa | Support |
| Hōʻailona-i ka walaʻau | ≥95dB |
Ia i ka mua, e nānā i "mele ʻōlelo Bluetooth mini”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.