-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| 'ōpala Details: | mobile phone speaker :Pahu keʻokeʻo, black box, pahu kala, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 7 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| palapala hoʻomaikaʻi | ec, ROHS, FCC, BQB |
| Manawa Hoʻouna | 7-15lā |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| Ana | D90*H750mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini, handsfree, line in |
| Product ke kaupaona | 145g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| ʻO ka leo uila liʻiliʻi | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥85dB |
| Ka hoʻopalekana | 4 ohm |
| Pane pinepine | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Ia i ka mua, e nānā i "mobile phone speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.