-36%
mini bluetooth touch speaker with multifunction
$24.99 $15.99
hiʻona:
1.Touch Control adjust Key
2.Me 2 mea haʻiʻōlelo a me hoʻokahi mea haʻiʻōlelo
3.Material:ʻO Crystal UV pā ma luna + ʻaoʻao ʻaila Rubber + Damping cusjion lalo
4:Hana NFC(koho)
5.Kūkulu ʻia -i loko o 1200mha Rechargeable lithium pākahiko,A i 14 hours playing time
6)Kelepona lima lima ʻole/i kūkulu ʻia i loko o ka microphone
7)Aʻo leo
8)Support :Aux laina-i
9)Kāleka TF koho
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Palekana Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Laulā Bluetooth | 10m |
| Unite haʻiʻōlelo | 40mm o * 1 |
| auaiaea Power | 3W |
| Ka hoʻopalekana | 4ʻŌ |
| Ka pinepine | 100Hz a 20kHz |
| Neaiae / halulu hiʻohiʻona | >75DB |
| THD | <0.5% |
| o na pu ki | 1200Mah Re-hookaumaha lakou likiuma |
| Ana | 122*60*47mm o |
| Weight | 220/450g. |
| kalakala | Polū/ʻōmaʻomaʻo/ʻulaʻula/ʻeleʻele/keʻokeʻo |
| Kau Hana | 12-40 hola |
Ia i ka mua, e nānā i "mini bluetooth touch speaker with multifunction”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.