-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| 'ōpala Details: | White pahu nui:75*55*113mm o Carton nui:40*29*27knm QTY / CTN:50pcs N.W / G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| Delivery Detail: | hoʻouna ma ka moku ma 5 lā ma hope o ka hookaa |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Manawa Hoʻouna | 15lā |
| 'ōpala Details | ʻO ka pahu keʻokeʻo a iʻole ka pahu i hoʻonohonohoʻia |
| Hiki ke hoolako | 10000 ʻāpana/ ʻāpana / Lā |
| ka waihoʻoluʻu | ākala, keʻokeʻo, ʻeleʻele, polū, ʻōmaʻomaʻo, alani |
| Ana | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| ʻAno | ʻeleu |
| Special hiʻona | lawe, mini |
| Product ke kaupaona | 110g. |
| E ho ohana i | Lawe Audio Player, Kelepona lawe lima, Karaoke Player, kamepiula, ke kahua me |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Palapala hōʻoia maikaʻi | 1 makahiki |
| Lakiō S/N | ≥70dB |
| Material | ABS |
| Pane pinepine | 90Hz-20KHz |
| Voltage Hookomo | DC5V |
| Laina i loko | kākoʻo |
Ia i ka mua, e nānā i "mini bluetooth powered speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.