-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
hiʻona:
1).Me 2 mea haʻiʻōlelo a me hoʻokahi mea haʻiʻōlelo
2).Material:ʻO Crystal UV pā ma luna + ʻaoʻao ʻaila Rubber + Damping cusjion lalo
3):Hana NFC(koho)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,A i 4 hours playing time
5)Kelepona lima lima ʻole/i kūkulu ʻia i loko o ka microphone
6)Aʻo leo
7)Support :Aux laina-i
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
hoakaka:
| Palekana Bluetooth | version 2.1+EDR |
| Laulā Bluetooth | 10m |
| Unite haʻiʻōlelo | 40mm o * 1 |
| auaiaea Power | 5W |
| Ka hoʻopalekana | 4ʻŌ |
| Ka pinepine | 100Hz a 20kHz |
| Neaiae / halulu hiʻohiʻona | >75DB |
| THD | <0.5% |
| o na pu ki | 500Mah Re-hookaumaha lakou likiuma |
| Ana | 70*70*76mm o |
| Weight | 245g. |
| kalakala | Polū/ʻōmaʻomaʻo/ʻulaʻula/ʻeleʻele/keʻokeʻo |
| Kau Hana | 3-4 hola |
Ia i ka mua, e nānā i "colorful bluetooth speaker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.