-51%
Ke kukui LED hoʻomoana me ka leo Bluetooth
$38.00 $18.80
hiʻona
1. Nā hoʻololi paʻi sensor.
2. me ka hana lima ʻole.
3. Ke kaomi ʻana i nā kī no ka hoʻomalu ʻana i ka pāʻani/hoʻoki ʻana i ka leo Bluetooth, mua/hope, leo i luna/lalo,
on/off a dimmer no ke kukui alakaʻi.
4. I kūkulu ʻia i loko o ka rechargeable Li-battery me ka hiki: 2200 mA/h.
5. Ka pae wai ʻole IPX4, hiki ke hoʻohana ʻia ka ʻōlelo ma waho a no ke kukui hoʻomoana.
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Unit nui | 104x95x190mm |
| Bluetooth mana | V2.1+EDR |
| Lako ikehu | i kūkulu ʻia i loko o 3.7v/2200mah li-ion pākaukau a i ʻole DC adapter(kaawale) |
| Ka mana nui no ka leo | 5W |
| Mana kiʻekiʻe no ka māmā | 1W |
| Ka pinepine | 20HZ-20KHZ |
| ʻO ka ʻike | ≥70DB |
| Hoʻopiʻi | ≤0.5% |
| pae wai | IPX4 |
| Hoʻopiʻi | ≤0.5% |
| Ka manawa hoʻouka | 4-5 hola |
| pāʻani manawa | a hiki i 4 hola (ma o ka bluetooth) a i ʻole 8 hola no ke kukui pō |
| Loaʻa ka loaʻa ʻana o Bluetooth | ≥10m |
Ia i ka mua, e nānā i "Ke kukui LED hoʻomoana me ka leo Bluetooth”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.








Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.