-33%
Bluetooth Speaker with Removeable Sucker
$10.20 $6.80
| 'ōpala Details: | ʻO ka pahu pahu i hoʻopiha ʻia me nā mea pono Micro USB uwea, Pahu kala Mini Waterproof Bluetooth Speaker, IPX7 Bluetooth Speaker with Removeable Sucker |
|---|---|
| Delivery Detail: | 15-20 e hana ana i mau lā |
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| IPX7 Bluetooth Speaker Specification | |
| * Bluetooth mana | Jerry 2.1+EDR |
| * Launa Hana | ma mua o 10 mika |
| * Pāʻani Mele Bluetooth | ʻAE |
| * Hana Hana Kūʻokoʻa Lima | ʻAE |
| * o na pu ki | 400mAh Battery |
| * pāʻani manawa | 3 hola |
| * Size | 80*87*55mm o |
| * S/N | ≥80dB |
| * Pane pinepine | 150-18KHZ |
| * 'ōlelo | 4ʻAe 3W, 50mmm He |
| * Material | ABS+Silikona |
| * ka waihoʻoluʻu | OEM |
| * Weight | 125g. |
| * Mea kōkua | Micro USB,Pahu kala |
| * nā mea ʻē aʻe | Hana maʻalahi me Voice |
Ia i ka mua, e nānā i "Bluetooth Speaker with Removeable Sucker”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.




Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.