-35%
10W bass i hoʻonui ʻia i ka leo Bluetooth
$19.99 $12.99
hiʻona:
1).Me 2 mea haʻiʻōlelo a me hoʻokahi mea haʻiʻōlelo
2).Material:ʻO Crystal UV pā ma luna + ʻaoʻao ʻaila Rubber + Damping cusjion lalo
3):Hana NFC(koho)
4).Kūkulu ʻia -i loko o 1200mha Rechargeable lithium pākahiko,A hiki i 7 hola manawa pāʻani
5)Kelepona lima lima ʻole/i kūkulu ʻia i loko o ka microphone
6)Aʻo leo
7)Support :Aux laina-i
8)Kāleka TF koho
9)IPX5 pae wai
- hō'ikeʻano
- Reviews(0)
- Q & A
hō'ikeʻano
| Palekana Bluetooth | mana 3.1+EDR |
| Laulā Bluetooth | 10m |
| Unite haʻiʻōlelo | 40mm o * 1 |
| auaiaea Power | 3W |
| Ka hoʻopalekana | 4ʻŌ |
| Ka pinepine | 1200Hz a 20kHz |
| Neaiae / halulu hiʻohiʻona | >75DB |
| THD | <0.5% |
| o na pu ki | 1200Mah Re-hookaumaha lakou likiuma |
| Ana | 172*61*59mm o |
| Weight | 580/680g. |
| kalakala | Polū/ʻōmaʻomaʻo/ʻulaʻula/ʻeleʻele/keʻokeʻo |
| Kau Hana | 16 hola |
Ia i ka mua, e nānā i "10W bass i hoʻonui ʻia i ka leo Bluetooth”
Oe pono e ua paʻaʻia i loko o e Mail i kekahi hōʻike.






Reviews
'Aʻohe hōʻike manaʻo hou.