-43%
Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music
$15.00 $8.50
- type: Active, Active, Electric,Bluetooth Wireless,Mini Amplifier,Amplifier Gida
- amfani: kwamfuta, Gidan wasan kwaikwayo na Gida, Karaoke Player, mobile Phone, Fir Audio Player, Matsayi
- description
- reviews(0)
- Tambaya & A
description
- Kakakin Bluetooth mai hana ruwa, Bluetooth V3.0 technology allows you to enjoy music from all Bluetooth-enabled devices.
- Built-in internal microphone makes talking on the phone easy and clear. Built-in fine tunable FM Radio option. Micro SD card and TF, hada da, permits to play all your MP3 music.
- Built-in rechargeable 400 mAh battery supports up to 4 hours playback time. Recharge in just 2 awowi. Listen to non-Bluetooth devices as a wired speaker with included 3.5mm audio cable.
- Speaker with sucking disc bracket can stand on the smooth plane or usd as the holder of phone.
- Package contents: Portable Bluetooth Speaker, micro USB cable, 3.5mm audio na USB, instruction manual.
| na'urorin haɗi | Baturi, Jakar Caja, Igiyar Tsawo |
| type | Mini Amplifier, Amplifier Gida |
| amfani | Kakakin Bluetooth, kwamfuta, Gidan wasan kwaikwayo na Gida, Karaoke Player, mobile Phone, Mai ɗaukar sauti mai ɗaukar nauyi |
| amfani | Kyautar Kasuwanci |
| aiki | Intanet Radio, Ginin Kakakin Majalisa |
| Batirin da aka gina a ciki | Mai caji |
| launi | Black, Multi, Beige, Brown, blue, Green, Pink, yellow |
| Aikace-aikace | Cajin wayar hannu, Home, Gida da waje |
| Sigar Bluetooth | V3.0+EDR |
| Girman Kakakin | 82*82*52mm |
| Kiɗa daga katin TF | Eh |
| Karya | < 0.5 % |
| Farashin RF | 10m |
| Ƙarfin baturi | 400mAh |
Zama na farko da za a duba "Waterproof Bathroom Bluetooth Speaker for Shower Music”
Dole ne ku zama ciki to post a review.










reviews
Babu sake dubawa tukuna.