-47%
mini mara waya bluetooth lasifikar
$16.99 $8.99
Sales Points:
1.waterproof bluetooth speaker+Aux+handfree function
2.IPX6 for waterproof level
3.waterproof+ Drop resistance+ dustproof
4.OEM sevice.(brand,launi,package customized)
aiki :
– This bluetooth speaker is100% and high quality
– This machine is a portable multimedia bluetooth speaker , which is disign exquisitely, convenient to carry
– Supply HIFI sound quality, low power dissipation
– PC, kwamfutar tafi-da-gidanka, computer, MP3, MP4, mobile phone which have audio output connector to it directly
- description
- Informationarin bayani
- reviews(0)
- Tambaya & A
description
| Bluetooth | V 3.0 |
| Bluetooth transmission distance | 5-25 mita |
| TF card/FM radio | A'a |
| Line-in | yes |
| built-in Microphone | yes |
| Hand-free | yes |
| girma: | φ90*H42mm |
| Weight: | 130g |
| Speaker output: | 3W |
| Yawanci | 100Hz-20KHz |
| Karya | ≤0.5% |
| Sigina-To-Amo | ≥85± 2db |
| Bluetooth transmitter modulation | GFS,π/4 DQPSK, 8DPSK |
| Bluetooth transmitter power | 0-4dBm |
| Baturi | Built in li-ion battery/600mAh |
| Input connections | 3.5mm |
| Yin Cajin Wuta | DC 5V |
| Aiki Voltage | 3.3~4.5V |
| Lokacin Caji | ~3h |
| Playback Time | ~1.5h with LED |
| Kayan Gida | ABS |
| launi | Red,blue,Fari,Black,etc/Optional |
Informationarin bayani
| Weight | 0.13 kg |
|---|
Zama na farko da za a duba "mini mara waya bluetooth lasifikar”
Dole ne ku zama ciki to post a review.








reviews
Babu sake dubawa tukuna.