-36%
Altavoz bluetooth portátil impermeable para ovejas V3.0
$19.50 $12.50
| Detalles de empaquetado: | Altavoz bluetooth portátil impermeable para ovejas V3.0 30pcs / CTN,medios:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1kgs |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Característica: | mini ,portátil |
| IPX4 waterproof | |
| USB rechargeable | |
| sen fíos | |
| versión Bluetooth: | V3+EDR |
| Distancia de recepción Bluetooth: | >10m |
| Power consupption: | 2.5W |
| Resposta en frecuencia: | 50HZ-20KHZ |
| sensibilidade: | >60dB |
| Distorsión: | <0.5% |
| Fonte de alimentación: | built-in 5V/1000mHA battery |
| Tempo de carga: | 4-5horas |
| Tempo de reprodución de música: | 6-8horas |
| Tamaño da unidade: | 8.9X8.8X8CM |
| accesorios: | audio+usb+manual |
| acondicionamento: | 30pcs/ctn Means:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Altavoz bluetooth portátil impermeable para ovejas V3.0”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.