-46%
Waterproof LED Bicycle Headlight Cycling Light
$6.50 $3.50
| Detalles de empaquetado: | Packing Details for New Arrival Battery Powered Waterproof LED Bicycle Headlight: Plastic Case/Box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 working days for products in stock |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Plástico |
| Mounting Placement | Handlebar of Bike (18mm-31mm) |
| LED beads | 3W American CREE LED |
| Illumination | 60Lux |
| Tipo de batería | 3*Batería seca AAA |
| Waterproof Rating | IPX3 |
| Body Color | Branco |
| Dimensión | 3.0×8.2×10.0cm |
| Light Color | Branco |
| Light Mode | 3 modes: High-Low-Flash brightness |
| Product Weight | 70g (Product Weight),95g include packing |
| Run Time | High brightness: 8horas
Low brightness: 16horas Flash brightness: 30horas |
| Función | Riding bike in the night |
| características | Cabin Department Waterproof Design, High Order Asymmetric Grating Deisgn |
| Uso | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Dispoñible |
| WARNING! | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION! | Do not look at or shine this lamp directly into eyes |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Waterproof LED Bicycle Headlight Cycling Light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.