-42%
waterproof flashlight LED for charging mobile device
$11.80 $6.80
| Detalles de empaquetado: | Packing Details for Rechargeable Flashlight Customized Design (such as Display Pack, Blister pack, Gift Box, White Box or Color Box) |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 working days for products in stock |
- descrición
- Additional information
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Aliaxe de aluminio & Rubber |
| Fonte de luz | 1 W LED |
| Working voltage | 5 V |
| Saída | 95 Lux; 80~90 lumen |
| IP rating | IP65 |
| Standard charging time (approximately) | 4.5 Horas |
| Mode
(approximately) |
4 modes: normal-extra bright-flashing-SOS |
| Dimensión | 2.9*12CM |
| Zoom mode | unavailable |
| Cambiar | Button switch |
| Net weight | 180 g/set |
| Batería | Rechargeable Lithium ion 18650,2200 mAh(cannot repace battery) |
| Protection | Short circuit, overcharge,discharge |
| Característica: | Charging mobile device |
Additional information
| Peso | 0.18 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "waterproof flashlight LED for charging mobile device”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.