-46%
USB Rechargeable Bicycle Front Light with CREE LED
$15.10 $8.10
| Detalles de empaquetado: | Packing Design for Factory |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 días |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Plástico |
| Mounting Placement | Handlebar |
| LED beads | 3 Cree LED |
| Lumen Output | 300Lumens |
| Tipo de batería | Built-in Li-Polymer Battery(3.7V, 1200mAh) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Body Color | Negro |
| Dimensión | 2.4×7.3×4.6cm |
| Light Color | White and Red |
| Light Mode | High-Medium-Low-Flash |
| Product Weight | 80g (Product Weight),155g include packing |
| Tempo de carga | 2 Hora |
| Run Time | Alto: 300lm, 2 horas
Medium:200lm, 4horas Low: 100lm,8horas Flash: 50lm,6horas |
| Función | Riding bike in the night |
| características | Waterproof construction design |
| Uso | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Dispoñible |
| WARNING! | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION! | Do not look at or shine this lamp directly into eyes |
Sexa o primeiro en opinar sobre "USB Rechargeable Bicycle Front Light with CREE LED”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.