-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
características:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Hand free speaker phone with Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, portátil, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Certificación:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Home Theater, Lector de audio portátil, Teléfono móbil, Karaoke Player, ordenador, etapa, baño,piscina,praia do mar,deporte ao aire libre
7.Liña auxiliar x 1
8.Liña de alimentación USB x 1
9.Manual x 1
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
Especificación:
| Protocolo Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Unidade de altofalantes | 40mm * 1 |
| potencia de saída | 5W |
| Impedancia | 4Oh |
| Frecuencia | 100Hz to 20kHz |
| Relación sinal/ruído | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Batería | 40000Litio recargable mAh |
| Dimensións | 165*80*25mm |
| Peso | 450/600g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 20-40 horas |
Sexa o primeiro en opinar sobre "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.