-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Conwise |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * Line-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 4-5 horas |
| * Perfís | Soporte A2DP V1.2, Perfís AVRCP V1.4; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3W * 2, 40mmm El |
| * material | ABS+Metal |
| * cor | Prata, Vermello, Gold |
| * Peso | 246g |
| * Dimensión: | 175*24*66mm |
| * Accesorio | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Sexa o primeiro en opinar sobre "TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.