-26%
Smartphone led selfie flash light
$7.80 $5.80
| Detalles de empaquetado: | Detalles de empaquetado: weight:15g tamaño:38mmx 38mmx 10mm Detalle da entrega: 7 días |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 5 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Bulbs Number | 16 lights |
| Capacidade da batería | 200 mAh |
| Battery stand time | 72horas |
| Battery type | Li-polymer battery |
| power | Built-in rechargeable battery |
| cor | negro,branco,amarelo,verde,rosa |
| Compatible | IOS; Android; Windows Phones |
| Packing size / weight | 100*62*15mm / 45g |
| Tamaño do produto / weight | 38*38*10mm / 15g |
| paquete | retail gift box |
| USB Port | 3.5 mm |
| Up to | 500 flash |
| Width | 38 mm |
| Depth | 10 mm (0.35 polgada) |
| lonxitude | 38mm |
| Height | 27 mm (1 polgada) |
| Charging Interface | Micro USB |
| Environment Condition | Strong, medium. Weak |
| material | ABS |
| Adjustable brightness | Low, Bright, Ultra-bright |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Smartphone led selfie flash light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.