-36%
Son estéreo 3D redondo Potente altofalante bluetooth de 8 W
$22.00 $14.00
| Detalles de empaquetado: | Caixa de cores estándar |
|---|---|
| Detalle da entrega: | dentro 3 días para a mostra ,7-15días para pedido bluk |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Nome do produto | Son estéreo potente altofalante bluetooth de 8 W |
| Fonte de alimentación | DC 5V |
| Rango de recepción | 10 metros (Sen bloqueo) |
| Potencia nominal | 8w(8w*1) |
| Unidade de accionamento | ø52 mm *1 |
| resposta de frecuencia | 100HZ ~ 18KHZ |
| THD | ≤ 0.5% |
| SNR | ≥95 dB |
| Tamaño do elemento | 70*70*90mm |
| Tamaño da caixa de cor | 88*82*97mm |
| Características principais | 1.Conexión Bluetooth. 2.TF & Ranura USB. 3.Entrada Aux. 4.Mans libres . 5.Radio FM (87.8-108MHZ). 6.Modo de iluminación + modo de cambio de cor 7.Operación do botón táctil |
| Función | Transmisión sen fíos bluetooth incorporada, función de mans libres do teléfono Protocolo de transmisión de audio estéreo (A2DP V1.2) Admite cancións MP3 para reproducir almacenamento en disco U Admite cancións MP3 reproducidas na tenda de tarxetas TF Admite todos os terminales externos 3.5 entrada de audio mm Admite canle FM automaticamente Soporte de batería recargable |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Son estéreo 3D redondo Potente altofalante bluetooth de 8 W”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.