-49%
Rechargeable Zoomable High Power Led Headlamp
$9.80 $4.98
| Detalles de empaquetado: | Packing for Led Headlamp:Customized Design such as Gift Box,Wihte Box,Caixa de cor. |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 7 días hábiles |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Fonte de luz | 3W American Cree XML Led Chip |
| Lamp Power(W) | 10 |
| garantía(Ano) | 1 |
| Base Type | 2G11 |
| Material do corpo da lámpada | Aliaxe de aluminio |
| Clasificación IP | IP65 |
| Certificación | CE,RoHS |
| Runtime (h) | >12 |
| Fonte de enerxía | Batería recargable |
| Uso | Emergency and fishing |
| Tipo de batería | 18650 Li-ion Rechargeable Battery |
| Número de modelo | |
| Marca | |
| Lugar de orixe | China (Península) |
| Fonte de luz LED | 3W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | SI |
| Tempo de carga (h) | 6 |
| Irradiation range | 200 Metros |
| Tensión de traballo | 3.7V |
| Product Weight | 180G(without battery) |
| Función | Zoomable brightness functions |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Rechargeable Zoomable High Power Led Headlamp”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.