-35%
music mini mp3 Bluetooth speaker
$25.50 $16.50
Feacture
High quality stereo sound.
Ruber oil finishing,soft touch.
Hands free function for mobile phone calling.
Li-battery rechargeable.
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| versión Bluetooth | V2.1+EDR |
| RF range | >= 10 millóns |
| Speaker output | 2*3W |
| resposta de frecuencia | 60HZ-20KHZ |
| Distorsión | <0.5% |
| sensibilidade | >=70DB |
| Capacidade da batería incorporada | 2200mA |
| Tempo de carga da batería | 3-4horas |
| Tempo de reprodución de música | 4-5horas |
| material | ABS+rubber |
| Tamaño da unidade | 22.5×8.05×8.05cm |
| Embalaxe | 12pcs / CTN:43.5x33x27.5cm, GW:7.50kgs |
Sexa o primeiro en opinar sobre "music mini mp3 Bluetooth speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.