-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W saída, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Teléfono altofalante mans libres con micrófono
5. NFC and TF optional
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
detalles rápidos
| Nome da marca: | Número de modelo: |
Metal Box
|
tipo: |
activo
|
|
| uso: |
ordenador, Home Theater, Karaoke Player, Teléfono móbil, Lector de audio portátil, etapa, Outdoor/Sports
|
canles: |
3 (2.1)
|
recurso especial: |
mini, portátil, sen fíos
|
| Lugar de orixe: | Relación sinal/ruído: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Tempo de xogo: |
about 12 horas
|
versión Bluetooth: |
V4.0 + CSR
|
potencia de saída: |
5W
|
| A capacidade da batería: |
2200MAH
|
Rango de frecuencias: |
100Hz to 20KHz
|
cor: |
Gris, Dourado, Negro, Prata
|
| Certificación: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| versión Bluetooth | 4.0 |
| Frecuencia | 100Hz to 20KHz |
| potencia de saída | 5W RMS |
| Batería | 2200mAh |
| Tempo de xogo | about 12 horas |
| Tamaño da unidade | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Sexa o primeiro en opinar sobre "metal box sound speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.