-38%
LED strong light keychain flashlight with mobile phone charger
$24.00 $15.00
| Detalles de empaquetado: | Colorful box/pc + Carton; Detalle da entrega: 2-7 días hábiles; |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 3 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Uso | iluminación, campamento, Outdoor etc. |
| material | Areo-grade aluminum Alloy |
| cor | Grey or as customer’s requests |
| tamaño | L175*D40*D25mm |
| Peso | 187g |
| fonte LED | CREE XML T6 |
| Brillo | 10W |
| Batería | 1*18650 li-battery rechargeable |
| Hora de traballo | >12h |
| Tempo de vida | 100,000h |
| Cambiar | Middle button |
| Modes | 5 modes (High-middle-low-flash-SOS) |
| Zoomable | Unable |
| Certificación | CE&ROHS |
| garantía | 2 ano |
| Logotipo | Logo láser |
| IP rating | IP66 |
| Charge: | Mobile phone charger or direct charger |
| accesorios | Batería + cable USB + Enchufe |
| Embalaxe | Colorful box + Carton |
| Service | OEM /ODM |
Sexa o primeiro en opinar sobre "LED strong light keychain flashlight with mobile phone charger”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.