-42%
LED Display FM Radio Bluetooth Speaker
$26.00 $15.00
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Top selling LED Display FM Radio Bluetooth Speaker, Multi Functions Portable Bluetooth Speaker |
|---|---|
| Detalle da entrega: | Sample: 3 días; 1,000pcs: 15 días |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * versión Bluetooth | V3.0 |
| * Chipset | Jerry |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * AUX Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * Tempo de xogo | 3.5 horas |
| * S/N | ≥ 90dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 3W * 2, 40mmm El |
| * material | Plástico |
| * cor | Black/ Blue/ Green/ White/ Rose Red |
| * Peso | 320g |
| * Dimensión: | 161x127x70 mm |
| * Accesorio | Cable USB, manual, AUX Line |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Sexa o primeiro en opinar sobre "LED Display FM Radio Bluetooth Speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.