-51%
LED Bicycle Taillight Safe Bike Light
$5.88 $2.88
| Detalles de empaquetado: | Packing Details for New Design LED Bicycle Taillight Safe Bike Light: Plastic Case/Box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 working days for products in stock |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Plástico & Rubber |
| Mounting Placement | Seatpost(22 to 35mm) |
| Fonte de luz | 2*0.50W LED |
| Waterproof Rating | IPX4 |
| Body Color | Vermello & Branco |
| Dimensión | 3.5 x 6.3 cm |
| Light Color | Vermello |
| Light Mode | Constant – Flash |
| Open Mode | Rubber Switch |
| Batería | 2*Batería seca AAA |
| Product Weight | 90g(including packing & batería) |
| Run Time | Constant mode (180 horas)
Flash mode (360 horas) |
| Función | Aviso |
| Característica | Impermeable
Elastic Belt Easy to install 2 Light Mode |
| Uso | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Dispoñible |
Sexa o primeiro en opinar sobre "LED Bicycle Taillight Safe Bike Light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.