-43%
Laser Tail Led Bicycle Light
$9.20 $5.20
| Detalles de empaquetado: | PVC color box packing |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 días |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Aliaxe de aluminio |
| Mounting Placement | Seat post of bike |
| LED beads | 16pcs COB |
| Lumen Output | 120Lumens |
| Tipo de batería | Built-in 1×14500 Li-ion Battery(3.7V, 500mAh) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX8 |
| Body Color | Negro, Azul, Vermello |
| Dimensión | 8.35×2.53×2.86cm (Light Size)
47x40x39cm(Package Size),120pcs,17/18kg |
| Light Color | Branco, Azul, Vermello |
| Light Mode | High-Low-Strobe |
| Product Weight | 66.8g (Product Weight), 130g(include package weight) |
| Tempo de carga | 1 Hora |
| Tempo de execución | High Brightness: 5.5 Hora
Low Brightness: 18 Horas Estroboscópico: 12 Horas |
| Función | Aviso |
| características | Rechargeable via USB, Tool-Free Mounting, Impermeable |
| Uso | Cycling, Hiking and other outdoor activities |
| OEM Service | Dispoñible |
| WARNING | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION | Do not look at or shine this lamp directly into eyes |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Laser Tail Led Bicycle Light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.










comentarios
Non hai comentarios aínda.