-38%
Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card
$24.00 $15.00
| Detalles de empaquetado: | caixa de embalaxe co accesorio: mini USB,3.5cable de audio mm, manual do usuario Factory Price Sound Bar in Promotion, Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card |
|---|
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Sound Bar Specification | |
| * versión Bluetooth | Conwise |
| * Chipset | Bluetooth V3.0 |
| * Rango de traballo | 10 metro |
| * Reproducir música Bluetooth | SI |
| * AUX-in Music Play | SI |
| * TF card Music Play | SI |
| * Batería | Built in 1800mAh 18650 batería |
| * Tempo de xogo | 6-8 horas |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Resposta en frecuencia | 150-18KHZ |
| * altofalantes | 4Oh, 5W * 2 |
| * material | ABS |
| * cor | Prata, Negro, Gun |
| * Peso | 460g |
| * Dimensión: | 250*33*82.5mm |
| * Accesorio | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.