-50%
Bluetooth outdoor speaker
$16.00 $8.00
| Detalles de empaquetado: | Brown Box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | enviado en 20 días despois do pagamento |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| cor | Vermello, Azul, Verde |
| Case material | ABS Plastic+ Silicon Case |
| Fonte de enerxía | Rechargeable Li Battery |
| Potencia de saída | 3W (RMS) |
| Speaker unit | 45mm |
| Impedancia | 4ohm |
| Signal Noise Ratio(SNR) | ≥80db |
| sen fíos | Bluetooth 3.0 |
| Audio Input | sen fíos |
| Batería | 3.7V Li-Polymer Battery 600mAH |
| cargador | 5V/1A USB cable |
| Tempo de carga | 1-2 horas |
| Working time | ata 8 horas |
| Distancia de traballo | up to 10m |
| resposta de frecuencia | 280Hz-16KHz |
| Tamaño do produto | 80(L)*80(W)*40(H)mm |
| Peso neto | g |
| Functions | |
| Tarxeta TF | Support playing mp3 from TF card |
| Splash resistant | IPX4 |
| Power bank function | Without |
| Hands free calls | Apoiar |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Bluetooth outdoor speaker”
Ten que ser logueado para facer un comentario.




comentarios
Non hai comentarios aínda.