-45%
Aluminum Warning LED Bike Tail Light
$6.60 $3.60
| Detalles de empaquetado: | Packing Details for 2017 New High Quality Aluminum Warning LED Bike Tail Light: Plastic Case/Box |
|---|---|
| Detalle da entrega: | 5-7 working days for products in stock |
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| material | Aluminum Alloy |
| Mounting Placement | Seat post of bike |
| LED beads | COB |
| Tipo de batería | Built-in Polymer Battery(220mAh) |
| Battery Charger Mode | USB |
| Waterproof Rating | IPX6 |
| Body Color | Negro |
| Dimensión | 2.5×3.6×9.8cm (Light Size) |
| Light Color | Vermello |
| Light Mode | Standard-Fast Flashing-Slow Flashing |
| Product Weight | 50g (Product Weight) |
| Tempo de carga | 1 Hora |
| Run Time | Standard Brightness: 3 Hora
Fast Flashing: 6 Horas Slow Flashing: 12 Horas |
| Función | Aviso |
| Uso | Cycling |
| OEM Service | Dispoñible |
| WARNING! | Do not charge over 5V the battery will result in damage |
| CAUTION! | Do not look at or shine this lamp directly into eyes |
Sexa o primeiro en opinar sobre "Aluminum Warning LED Bike Tail Light”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.