-47%
395Linterna UV nm 12 Mini luz LED
$6.80 $3.60
características:
1.Powerful Reflective 12 LED Array
2.Canto máis curta sexa a lonxitude de onda,Máis fácil de descubrir ouriños e probar máis produtos anti-falsificación.
3.A luz visible baixa optimiza a visibilidade das manchas
4.uso 3 Pilas AAA regulares(Non incluído)
5.Ultraportátil(30x97mm,68g)
6.LED de longa duración(100000 Hrs)
7.Longo Tempo de execución(5 Hrs)
8.Duro & Carcasa exterior de resistencia á auga
- descrición
- Información adicional
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Uso | Emerxencia |
| material | Aluminio |
| cor | Negro,Gris,Vermello,Azul,Roxo |
| tamaño | 98*30mm |
| Peso | 68g |
| fonte LED | 12 uv led light |
| Batería | 3*Batería seca AAA(non incluído) |
| Hora de traballo | >12h |
| Tempo de vida | 100,000h |
| Cambiar | Interruptor de encendido/apagado |
| Certificación | CE&ROHS |
| garantía | 1 ano |
| Impresión de logotipos | Logo láser |
| Embalaxe OEM | Caixa branca, burbulla,caixa de agasallo,etc. |
Información adicional
| Peso | 0.068 kg |
|---|
Sexa o primeiro en opinar sobre "395Linterna UV nm 12 Mini luz LED”
Ten que ser logueado para facer un comentario.








comentarios
Non hai comentarios aínda.