-35%
10altofalante Bluetooth graves mellorar W
$19.99 $12.99
características:
1).con 2 altofalante e un altofalante pasivo
2).material:Cristal UV toque top + lados petróleo goma + amortiguamento inferior cusjion
3):función NFC(opcional)
4).Built-in 1200mha batería de litio recargable,Ata 7 horas Tempo de xogo
5)Mans libres integrado / micrófono incorporado
6)instrucións de voz
7)Apoiar :Aux de liña
8)TF tarxeta opcional
9)nivel impermeable IPX5
- descrición
- comentarios(0)
- Q & A
descrición
| Protocolo Bluetooth | version 3.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Unidade de altofalantes | 40mm * 1 |
| potencia de saída | 3W |
| Impedancia | 4Oh |
| Frecuencia | 1200Hz to 20kHz |
| Relación sinal/ruído | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Batería | 1200Litio recargable mAh |
| Dimensións | 172*61*59mm |
| Peso | 580/680g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 16 horas |
Sexa o primeiro en opinar sobre "10altofalante Bluetooth graves mellorar W”
Ten que ser logueado para facer un comentario.






comentarios
Non hai comentarios aínda.