-36%
uisge-dhìonach so-ghiùlain bluetooth mini caoraich labhairt V3.0
$19.50 $12.50
| Fiosrachadh pasgaidh: | uisge-dhìonach so-ghiùlain bluetooth mini caoraich labhairt V3.0 30PCan / ctn,dhòigh:49.5×31.5x24cm,G.w:10.1kgs |
|---|
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| feart: | mion ,so-ghiùlain |
| IPX4 uisge-dhìonach | |
| USB a ghabhas luchdachadh a-nuas | |
| wireless | |
| Bluetooth dreach: | V3+ EDR |
| Bluetooth a 'faighinn astar: | >10m |
| Caitheamh cumhachd: | 2.5W |
| Frequency fhreagairt: | 50HZ-20KHZ |
| cugallachd: | >60DB |
| Distortion: | <0.5% |
| Solar cumhachd: | Bataraidh 5V / 1000mHA air a thogail a-steach |
| A 'cur tàille ùine: | 4-5hours |
| Ùine cluich ciùil: | 6-8hours |
| Meud an aonaid: | 8.9X8.8X8CM |
| Accessories: | audio+usb+leabhar-làimhe |
| -pasgaidh: | 30pcs/ctn a' ciallachadh:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "uisge-dhìonach so-ghiùlain bluetooth mini caoraich labhairt V3.0”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.






Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.