-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
feartan:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Neach-labhairt fòn làimhe le Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Barrantachaidh:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Dachaigh Taigh-cluiche, Ceàrdach a ghabhas a Fhuaime Player, Fòn-laimhe, karaoke Player, Computer, Ìre, Taigh-beag,amar-snàmh,tràigh na mara,spòrs a-muigh
7.A rèir x 1
8.USB cumhachd loidhne x 1
9.Stiùireadh x 1
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
Sònrachadh:
| Pròtacal Bluetooth | version 4.1+EDR |
| Raon Bluetooth | 10m |
| Labhraiche Aonad | 40mm * 1 |
| Species Power | 5W |
| bacadh | 4Oh |
| Tricead | 100Hz gu 20kHz |
| Co-mheas comharra / fuaim | >75DB |
| THD | <0.5% |
| Battery | 40000Mah Re-chìsean lithium |
| Meud | 165*80*25mm |
| Weight | 450/600g |
| Dath | Gorm / Uaine / Pinc / Dubh / Geal |
| Ùine obrach | 20-40 hours |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.






Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.