-36%
neach-labhairt ciùil mini bluetooth
$16.90 $10.90
| Fiosrachadh pasgaidh: | neach-labhairt càr bluetooth 50PCan / ctn Meud bogsa geal:7*7*6cm Meud CTN:46*32*18cm G.W:11KG AIRSON neach-labhairt bluetooth ciùil |
|---|---|
| Lìbhrigeadh Detail: | a chur ann 5 làithean às dèidh a phàigheadh |
- Tuairisgeul
- Ro-shealladh(0)
- C & A
Tuairisgeul
| Ùine Lìbhrigeadh | 15làithean |
| Fiosrachadh pasgaidh | Bogsa geal no bogsa gnàthaichte |
| Comas solair | 10000 Pìos / Pìosan / Latha |
| Teirmean pàighidh: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| Meud | Dia60*H50mm |
| Weight | 110g/neach-labhairt, 135g/paca |
| Meud Adharc | 25mm |
| Color | Uaine,Geal,Gorm,Dubh,Dearg,gnàthaichte |
| Cleachdaidh | Ceàrdach a ghabhas a Fhuaime Player, Fòn-laimhe,Karaoke cluicheadair airson a ' choimpiutair, Ìre, |
| Distortion | 5.00% |
| Barantas càileachd | 12 Mìosan |
| Tricead | 280HZ– 16KHZ |
| Dùthchasach | Abs |
| Toradh | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Bholtachd a-steach | Is e cuir a-steach neach-labhairt bluetooth càr DC5V |
| Seanail | 3(2.1) |
| Pasgan air a thoirt a-steach | 1Labhraiche, 1 Càball USB,1Càball Fuaim, |
| MOQ ìosal | Taic |
| Comharradh-gu-fuaim | ≥95dB |
A 'chiad ath-bhreithneachadh "neach-labhairt ciùil mini bluetooth”
Feumaidh tu a bhith logaichte a-steach lèirmheas.








Ro-shealladh
Chan eil lèirmheas a dhèanamh.